Çin’de en inovasyon geliştirme ödülü China Construction Bank’ın

2017-01-09 17:31:36 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en inovasyon geliştirme ödülü China Construction Bank’ın

Çin'de en iyi 10 inovasyon geliştirme ödülü sıralamasında birinciliği China Construction Bank kazandı.

China Construction Bank, toplam 53 bin 567 oy kazanarak birincilik ödülünün sahibi oldu.

China Construction Bank, inovasyon geliştirme alanında 19 bin 854 oy, hayırseverlik alanında 9 bin 651 oy, toplumsal sorumluluk alanında 7 bin 854 oy, kaliteli hizmet alanında 9 bin 250 oy ve en çok satılan ürün alanında 6 bin 958 oy aldı.

2016 yılında yurt dışında üç şube açan China Construction Bank, işlemlerini Avrustralya ve Kuzey Amerika bölgelerine genişletti. 60 yıllık işletme tecrübesine sahip banka, sermaye hacmi ve gelirleri bakımından dünyanın önde gelen bankaları arasında yer alıyor.

China Construction Bank, son yıllarda yurt dışındaki çalışmalarını hızlandırarak, hizmet çeşitliliğini artırmak için çabalıyor. Banka, kaliteli hizmetleri ile tüm dünyadan müşterilerin beğenisini kazanmış durumda.

1954 yılında kurulan China Construction Bank, Çin'deki en büyük anonim şirket ve ticari bankalardandır. Merkezi başkent Beijing'de yer alan China Construction Bank, dünya borsalarına giren en değerli 5. banka konumundadır.

“Müşteri odaklı, piyasaya dayalı” işletme ilkesi doğrultusunda China Construction Bank, ürün, kanal ve hizmetlerinde yeniliğe gitmenin yanı sıra, müşterilerine kaliteli finansal hizmet sunmayı sürdürüyor.

China Construction Bank, geleneksel işlemlerin dışında, elektronik bankacılık, kişisel bankacılık ve kredi kartları gibi hizmetleriyle piyasada güçlü rekabet gücüne sahip. Şu an itibarıyla China Construction Bank'ın 28 ülke ve bölgede yer alan 1. düzey dış temsilciliklerinin sayısı 31'e ulaşırken, toplam dış temsilciliklerinin sayısı 140'ı buldu.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor