Çin’de en yaratıcı ürün ödülü Besturn’un

2017-01-09 17:18:29 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en yaratıcı ürün ödülü Besturn’un

Çin'de en iyi 10 yaratıcı ürün ödülü sıralamasında birinciliği FAW Grubu'nun Besturn markası kazandı.

FAW Grubu'nun ürettiği Besturn markası, X40 modeliyle toplam 45 bin 21 oy kazanarak birincilik ödülünün sahibi oldu. Besturn X40, inovasyon geliştirme alanında 18 bin 775 oy, hayırseverlik alanında 5 bin 552 oy, toplumsal sorumluluk alanında 5 bin 604 oy, kaliteli hizmet alanında 5 bin 328 oy ve en çok satılan ürün alanında 9 bin 762 oy aldı.

1953 yılında kurulan FAW, 60 yılı aşkın sürede önemli bir gelişme kaydetti. Yabancı markalar, Çin otomotiv piyasasına süratle girerken, FAW Çin otomotiv sanayisinin kurucusu ve sektörün devi olarak, yurt dışından gelen insan kaynağına da verdiği önemle yurt içi ve yurt dışındaki rekabet gücünü artırdı.

İnovasyon ilkesi doğrultusunda ve kendi gücüne dayanarak ürün kalitesini yükseltmeye çalışan FAW, çalışanlarına elverişli bir iş ortamı sağlamaya ve yurt dışı şubelerinin sayısını artırmaya büyük önem veriyor.

FAW Grubu bünyesindeki Besturn markası, yüksek başlangıç noktası, yüksek kalitesi ve yüksek performansıyla Çin piyasasındaki orta ve üst sınıf otomobilleriyle tanınıyor.

“Sürekli ilerlemeyi” esas nokta olarak görüp, ürün kalitesi, performansı ve teknolojisine odaklanan Besturn, borsaya girdikten sonra piyasanın ve tüketicilerin güvenini de kazandı. Kendi gücüne dayanarak yaptığı üretimle Besturn, Çin otomotiv sektörünü yeni bir seviyeye taşıdı. Gelecek beş yıl içinde Besturn markasına ait 6-7 ürün serisi piyasaya sürülecek.

“Satışta öncülük, markada öncülük, memnuniyette öncülük” stratejileri doğrultusunda azami değer yaratmaya çalışan Besturn, satış memnuniyeti endeksi araştırması (SSI) ve müşteri memnuniyeti endeksi (CSI) sıralamalarında da birinciliğe göz koymuş durumda.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor