Çin’de en iyi ürün ödülü JMC’nin

2017-01-09 17:15:51 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en iyi ürün ödülü JMC’nin

JMC Otomotiv Şirketi tarafından üretilen JMC S330 model otomobil, 60 bin 972 oyla Çin'de en iyi ürün ödülünü kazandı.

JMC Otomotiv Limited Şirketi, inovasyon geliştirme alanında 11 bin 618 oy, hayırseverlik alanında 11 bin 895 oy, toplumsal sorumluluk alanında 12 bin 778 oy, kaliteli hizmet alanında 10 bin 877 oy ve en çok satılan ürün alanında 13bin 804 oy aldı.

1993 yılında kurulan JMC Otomotiv Ltd Şti, 20 yılı aşkın süredir yürüttüğü yoğun çalışmalarla Çin'de ticari araç sektöründeki önemli işletmelerden biri hâline geldi.

Otomobil satışlarını yıllardır istikrarlı şekilde artıran şirket, bu sayede kârını da yüksek seviyede koruyor. Satış ağı tüm ülkeyi kapsayan şirket, ürettiği otomobilleri 80'den fazla ülkeye ihraç ediyor. “Çin'de otomobil ihraç üssü” unvanını da kazanan JMC'nin yurt dışındaki satış ağı hızla genişlerken, satış hacmi de aynı hızla büyüyor. Nitelikli pazarlama stratejileri, sağlıklı satış ağı, hızlı ve verimli hizmet sistemiyle şirket, uluslararası piyasadaki rekabet gücünü her geçen gün artırıyor. Tanınmış bir Çin markası olarak JMC, ticari araç sektöründe seçkin bir örnek oluşturuyor.

JMC S330, Ford ve JMC ortak sermayesiyle üretilen Çinli bir binek araç markasıdır. SUV ve MPV modellerine odaklanan JMC S330, modern görünümü ve kalitesiyle birçok markayı geride bırakmış durumda. JMC otomobillerinin tasarımı, Ar-Ge süreci, parça alım ve üretimi tamamen Ford standartlarına göre gerçekleştiriliyor. JMC otomobilleri, Çinli tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermenin yanında, özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanıyor.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor