Çin’de en iyi marka ödülü Evergrande’nin

2017-01-09 17:10:35 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en iyi marka ödülü Evergrande’nin

Çin'de en iyi 10 marka sıralamasında birinciliği toplam 48 bin 240 oyla Evergrande Grubu kazandı.

Evergrande Grubu, inovasyon geliştirme alanında 9 bin 614 oy, hayırseverlik alanında 9 bin 769 oy, toplumsal sorumluluk alanında 9 bin 653 oy, kaliteli hizmet alanında 9 bin 577 oy ve en çok satılan ürün alanında 9 bin 627 oy aldı.

Kalite, işletmelerin marka oluşturma sürecinde dayanmaları gereken temeldir. Marka ise ürün kalitesini ve hizmet kalitesini temsil eder. Yurt içinde kaliteli üretime büyük önem veren Evergrande, yurt dışında da iyi bir imaj oluşturmak için çalışıyor. Adım adım güçlenen ve büyüyen grup, uluslararası bir marka yaratmış durumda. Evergrande Grubu'nun inşa ettiği evler, Çin'de yaşayan ünlü yabancı isimlerin de ilk tercihi.

Emlak, finans, sağlık, turizm ve spor alanlarında faaliyet gösteren Evergrande Grubu, dünyanın en büyük 500 şirketi arasına da girdi. Evergrande, ülke genelinde 180'den fazla kentteki 500'ü aşkın emlak projesi ile dünyanın en büyük emlak şirketi hâline geldi, şirketin toplam değeri 1 trilyon yuana ulaştı. “Birinci sınıf marka oluşturma” hedefi doğrultusunda Evergrande, kaliteli ürünler piyasaya sunmayı sürdürüyor.

Kaliteli ürün imalatı için 6 binden fazla proje standardı belirleyen Evergrande, yurt içi ve yurt dışında 810'den fazla öncü işletmeyle sağlam ortaklıklar kurarak ürün kalitesi bakımından atılım niteliğinde gelişmeler sağladı.

Üretim maliyetindeki etkili performansıyla Evergrande'nin ürünleri, piyasada büyük rekabet gücü kazanarak, konut satışlarında mucizelere imza attı.

Evergrande Grubu, 39,26 milyar yuanlık marka değeriyle üst üste 7 yıldır Çin emlak sektöründeki birinciliğini koruyor. “Markasına gözbebeği gibi bakan” Evergrande Grubu personeli, gerek ürün gerekse işletme kalitesi bakımından altın değerinde bir marka oluşturmak için elinden geleni yapıyor, gönül birliği içinde zirveye ulaşmak için çabalarını sürdürüyor.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor