Çin’de en kaliteli hizmet ödülü Hainan Airlines’in

2017-01-09 16:58:15 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en kaliteli hizmet ödülü Hainan Airlines’in

Çin'de en kaliteli hizmet alanındaki en iyi 10 şirket sıralamasında birinciliğin sahibi Hainan Airlines oldu.

Hainan Airlines, toplam 57 bin 865 oy kazanarak birincilik ödülünü elde etti. Hainan Airlines, inovasyon geliştirme alanında 9 bin 897 oy, hayırseverlik alanında 9 bin 587 oy, toplumsal sorumluluk alanında 8 bin 795 oy, kaliteli hizmet alanında 22 bin 674 oy ve en çok satılan ürün alanında 6 bin 912 oy aldı.

20 yıldır hızla güçlenen büyük boyutlu uluslararası bir işletme olarak Hainan Airlines, ticaret tarihinde de bir rekor kırdı. Çin'in Hainan Adası'ndaki yerli bir marka olmaktan çıkarak, uluslararası arenada güçlü bir şekilde yerini alan Hainan Airlines, günümüzde Çin'e gelen küresel ziyaretçilerin tercih ettiği bir seçenek hâline geldi.

Hainan Airlines, kaliteli hizmet, konforu ve güvenli uçuşlarıyla müşterilerin gözdesi durumunda. Hainan Airlines mürettebatı da yolculara gösterdiği ilgiyle daima övgü kazanıyor.

1993 yılında kurulan Hainan Airlines, uçuşlarını 23 yıldır güvenli şekilde sürdürüyor. Çin'deki en hızlı gelişen ve en dinamik havayolu şirketi olan Hainan Airlines, yolculara kapsamlı ve kesintisiz hizmet sağlamayı amaçlıyor.

2011 yılından itibaren Hainan Airlines, üst üste altı yıldır SKYTRAX tarafından verilen 5 yıldızlı havayolu şirketi unvanına layık görülüyor. Almanya merkezli Yolcu Uçakları Kaza Verilerini Değerlendirme Merkezi'nin (JACDEC) yayımladığı dünyanın en güvenli havayolu şirketleri sıralamasına beşinci olarak giren Hainan Airlines, sıfır kaza oranıyla Çin'in en güvenli havayolu firması da oldu.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor