Çin’de en çok satılan ürün ve en yüksek kaliteli ürün ödülleri Dongfeng Liuzhou’nun

2017-01-09 16:44:54 china.com

Çin Uluslararası Radyosu tarafından yönlendirilen ve China.com internet sitesi tarafından organize edilen “Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” temalı Çin'de En İyi 10 İşletme (ürün, marka) seçimi tamamlandı.

Farklı ülkelerden tüketicilerin yaklaşık bir aylık sürede verdiği oylar ile Çinli ve yabancı uzmanların değerlendirmeleri neticesinde marka, ürün, çok satılan ürün, hizmet, inovasyon geliştirme, toplumsal sorumluluk, hayırseverlik ve yaratıcı ürün alanlarındaki en iyi işletmeler seçildi.

Çin’de en çok satılan ürün ve en yüksek kaliteli ürün ödülleri Dongfeng Liuzhou’nun

Dongfeng Liuzhou Otomotiv Ltd Şti, Çin'de en çok satılan ürün ödülü ve Çin'de en yüksek kaliteli ürün ödülüne layık görüldü.

Dongfeng Liuzhou Otomotiv Şirketi'nin ürettiği Lingzhi markalı otomobil, toplam 74 bin 205 oyla söz konusu iki ödülün sahibi oldu.

Lingzhi, inovasyon geliştirme alanında 5 bin 556 oy, hayırseverlik alanında 5 bin 555 oy, toplumsal sorumluluk alanında 5 bin 499 oy, kaliteli hizmet alanında 28 bin 705 oy ve en çok satılan ürün alanında 28 bin 890 oy topladı.

Daima piyasanın nabzını tutarak, müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaya çalışan Dongfeng Liuzhou, piyasadaki gelişmelere ayak uyduran ve piyasa ihtiyaçlarına cevap veren yüksek kaliteli ürünler geliştiriyor.

Şirket, Çin Tüketicileri Koruma Derneği tarafından da güvenilirlik ve satış sonrası hizmet alanlarında da en iyi 10 şirket arasına seçilmiş durumda. Ocak 2015'te Çin'de kendi gücüne dayanarak imalat yapan en iyi 100 işletme arasına da giren Dongfeng Liuzhou, üstün hizmet anlayışı doğrultusunda hızlı, verimli ve kaliteli satış sonrası hizmetiyle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinin beğenisini kazandı. Şirket, Çin piyasasındaki öncü konumunun yanı sıra, yurt dışında da önemli bir tanınırlığa sahip.

Dongfeng Liuzhou Otomotiv Ltd Şti, Dongfeng Otomotiv Şirketi'nin bir şubesi olarak Çin'de ISO9001 kalite yönetim sistemine ve 3C garanti belgesine sahip bir işletmedir.

Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'ndeki Liuzhou kentinde yer alan şirket, 7 milyar yuanlık (yaklaşık 1 milyar dolar) toplam değeriyle esas olarak “Dongfeng Chenglong”, “Dongfeng Balong”, “Dongfeng Fengxing”, “Dongfeng Longka” olmak üzere dört marka altında, toplam 200'den fazla çeşit ağır, orta ve hafif ticari otomobiller ile çok amaçlı geniş araçlar (MPV) üretiyor.

Şirket, bünyesindeki markaların gücü ve ürünlerinin satış hacmi ile ülkedeki ticari ve binek araç sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır.

“Çin'in Gücü, Dünyayı Sarsmak” kapsamında düzenlenen Çin'de En İyi On İşletme (ürün, marka) seçimi, China.com internet sitesinin sahip olduğu küresel medya kaynakları kullanılarak tüketicilere kaliteli ürün ve markaların önerildiği, Çinli işletmelere de yurt içi ve yurt dışındaki markaların gelişiminin gösterildiği yeni bir platform hâline geldi. Bu platformda, beyaz eşya, finans, otomotiv, havacılık, emlak ve petrol gibi alanlarında faaliyet gösteren en iyi on işletme ve ürünleri tanıtılıyor.

Aralarında Çin, İngiltere, ABD, Türkiye ve İran'ın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyar tüketici seçim sürecine katıldı. Yurt içi ve yurt dışından sektörel uzmanlar, işletmeleri ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, toplumsal sorumluluk ve inovasyon geliştirme gibi alanlarda değerlendirirken, işletmelerin küresel tanınırlıkları ve yarattıkları müşteri memnuniyeti hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Etkinlik, dünya genelinden tüketicileri yüksek kaliteli ürün seçimi konusunda yönlendirmenin yanı sıra, 2016 yılında Çin markalarının yurt içi ve yurt dışında sağladığı gelişmelerin neticesini ortaya koyması açısından da önem taşıyor.

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor