Erdoğan'dan Ramazan Bayramı tebriği

2017-06-25 15:36:57 CRI

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram namazı için İstanbul Ataşehir'deki Mimar Sinan Camisi'ne gitti. Burada Bayram tebriğinde bulunan Erdoğan ayrıca, bayram namazı öncesinde kısa süreli bir rahatsızlık geçirdi.


Recep Tayyip Erdoğan cami çıkışında Bayram tebriğinde bulundu. Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamasında sağlığı ile ilgili olarak ise , şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği yaşadığını ve kısa sürede toparlandığını ifade etti.

Erdoğan şunları söyledi:


"Öncelikle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum, tüm halkımın bayramını tebrik ediyorum. İslam dünyasının birliğine, beraberliğine özellikle de barışına vesile olmasını temenni ediyorum.


Şekere dayalı tansiyon dengesizliği geçirdik, hamdolsun kısa sürede toparlandık. Şu anda iyi bir konumdayım. Programımıza, saat 3'te parti tabanımızla Haliç Kongre Merkezi'nde yapacağımız bayramlaşma töreni ile devam edeceğiz..

Birliğimiz beraberliğimiz bizim için çok çok önemli. İslam dünyasının dini bayram olarak çok çok önemsediği bu bayramımız inşallah bir milat olacaktır. Temennimiz ve duamız, bununla birlikte Alem-i İslam'da yeni bir dönemin başlangıcına vesile olsun istiyoruz. Tüm İslam dünyasında adeta bir parçalanma, bir bölünme havası estirmeye çalışanlar var. İnanıyorum ki bunlar Ramazan Bayramı'yla birlikte farklı bir uyanışa vesile olacaktır."Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor