Mayıs'ta Xinjiang Tarım Makine ve Araçları Fuarı açılıyor

2018-03-28 16:19:26

  2018 Xinjiang Tarım Makine ve Araçları Fuarı'nın, 5-7 Mayıs'ta Xinjiang Uygur Özerk Bölgesi'nin merkezi Urumçi'de yer alan Xinjiang Uluslararası Sergi ve Konferans Merkezi'nde açılacağı bildirildi.

Art arda 18 kez başarıyla düzenlenen Xinjiang Tarım Makine ve Araçları Fuarı'nın bu dönemki ana teması, “Özgün inovasyon ve verimli tarım” olarak belirlendi. Fuara küresel tarım alanında önde gelen 15 şirket dahil toplam 150 işletme katılacak. Fuarın toplam sergi yüzölçümü ise 20 bin metrekarelik bir alanı kapsaması planlanıyor. Fuar süresince, Kuşak ve Yol Tarım Araçları Forumu, Tarımda Makineleşme ve Bilişimleşmenin Kaynaşması Forumu ve Xinjiang Tarım Araçları Yedek Parçaları Piyasası gibi bir dizi programlar düzenlenecek.

 Xinjiang Uluslararası Sergi ve Konferans Merkezi Parti Sekreter Yardımcısı Li Qiumei, Xinjiang'ın önümüzdeki günlerde elverişli coğrafi konumundan faydalanacağına işaret ederek, Kuşak ve Yol inisiyatifi doğrultusunda, Xinjiang Tarım Makine ve Araçları Fuarı'nı tarım alanında önemli bir bölgesel ve uluslararası işbirliği platformu haline getireceklerini kaydetti.    

Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor