7. Anhui Uluslararası Seyahat Acenteleri Konferansı düzenlendi

2018-11-16 15:00:07

Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.4.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player

Çin'in Anhui eyaletinde Huangshan kentinde 2018 Huangshan Turizm Festivali ve 7. Anhui Uluslararası Seyahat Acenteleri Konferansı Açılış Töreni düzenlendi. İtalya, Avustralya, Japonya ve Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 60 ülkeden 300'den fazla lider ve seyahat acentesi temsilcisinin katıldığı açılış töreninde Anhui tanıtım filmi, geleneksel Çin çay seremonisi ve dans gösterisi gibi etkinlikler düzenlendi.

7. Anhui Uluslararası Seyahat Acenteleri Konferansı'na Türkiye'den gelen heyete Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Şeref Ateş liderlik etti. 2018 Huangshan Turizm Festivali Açılış töreninin ardından Anhui İli Turizm Geliştirme Müdür Yardımcısı Zhang Jian'le bir araya gelen Profesör Doktor Şeref Ateş iki ülke arası somut işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Huangshan kentine adını veren Sarı Dağ anlamına gelen turistik bölge manzarası, gün batımı ve granit tepeleriyle yerli ve yabancı turistleri büyülüyor. Çin'de sayısız edebi esere ve tabloya konu olan Huangshan manzarası UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alıyor.
Takvim

Haberler:
Son Dakika Türkiye Çin Dünya Çin - Türkiye
Ekonomi:
Son Haberler Çin Ekonomisi Türkiye Ekonomisi Dünya Ekonomisi Fuarlar Gündem
Turizm:
Gezelim Görelim Seyahat Defteri Yöresel Lezzetler Seyahat Mito
Kültür ve Yaşam:
Sağlık Çin - Türkiye Çin Sineması Biliyor Musun Bilmiyor Musun Röportaj
yoresel:
Güncel Etnik Kültür Kültür Mirasları Yöresel Lezzetler
Çince Öğretimi:
Çince Hakkında Temel Bilgiler Hem Eğlenin Hem Öğrenin Atasözleri ve Deyimler Şiirler Günlük Çince Konuşmaları
China TV:
Kültür Merhaba Çin
Web Radyo:
Gündem Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Haftasonu
Galeri:
Çin Dünya Moda Seyahat Spor